تبلیغات
مطالب اینترنتی - مطالب آذر 1396

چگونه اکستنشن موهای طبیعی تان را هم از بین می برد؟

نویسنده : نویسنده یکشنبه 12 آذر 1396 06:33 ق.ظ  •   


چگونه اکستنشن موهای طبیعی تان را هم از بین می برد؟

خبرگزاری آریا – کم نیستند خانم هایی که امروزه بر اثر تبلیغات و یا تماشای موهای بلند و پرپشت دوستان و آشنایشان رو به اکستنشن مو می آورند.
به گزارش خبرگزاری آریا ، اگر شما به صورت طبیعی نمی توانید موهای بلند و پرپشت داشته باشید و قصد انجام اکستنشن مو دارید این گزارش را بخوانید.
اکستنشن ها یا موهای اضافه فقط بلندی موهایتان را تغییر نمی دهند. شما می توانید اکستنشنی را انتخاب کنید که به موهایتان حجم دهد، یا در کنار بلند کردن موهایتان این کار را انجام دهد. این کار برای افرادی که علاوه بر اینکه موهایشان کوتاه است موهای نازکی نیز دارند گزینه مناسبی است.
برای اکستنشن مو بهتر است موهایتان حداقل 7 سانتی متر باشد تا بتوانید به آن مو اضافه کنید. هرچند قد موهای اضافه شده نیز به موهایتان بستگی دارد و برای موهای خیلی کوتاه نمی توان موهای خیلی بلند اضافه کرد و هر دو باید تا حدی با هم همخوانی داشته باشند تا طبیعی شود.
شما می توانید موهای اضافه را در رنگی چند درجه روشن تر از موهای خود انتخاب کنید تا حالت هایلایت در موهایتان بگیرد.
اکستنشن مو روش های مختلفی دارد، شما بهتر است روشی را انتخاب کنید که به موهایتان آسیب نرساند و جدا کردن موهای اضافه را آسان تر کند. روش های قدیمی همانند چسب مو، به موها آسیب می رسانند. بافت موی اضافه لا به لای مو نیز باعث سنگین شدن و کشیده شدن مو می شود و کلیپ های فلزی لا به لای مو نیز شانه کردن مو را سخت می کند. روش جدیدی که بسیاری از آن استفاده می کنند روش ترمو پلاستیک است، این روش نه آسیبی به موهایتان می زند نه جدا کردن مو در این روش سخت است.
هدف از اضافه کردن مو این است که به طبیعی ترین شکل موهایتان تغییر کند. موهای مصنوعی این حالت طبیعی را از بین می برد و به مرور زمان مشخص می شود که مصنوعی است، موهای طبیعی می تواند گزینه بهتری باشد چرا که از نامش پیداست و در میان موهای طبیعی خودتان خیلی مشخص نمی کند که مویی اضافه کرده اید. البته باید به جنس و رنگ مو نیز توجه کافی داشته باشید.
موهای مصنوعی را نمی توانید به راحتی حالت دهید و گزینه های حالت دادن موها محدود می شود، بدین معناست که اگر اکستنشن موی مصنوعی در میان موهایتان دارید بهتر است اتوکشیدن مو و سشوار کشیدن آن را فراموش کنید.
مهم ترین مساله ای که در اکستنشن مو باید به آن توجه داشته باشید این است که موهایی سنگین تر از موهای طبیعی خودتان به آن اضافه نکنید. اگر موهای اضافه خیلی سنگین شود به موهای طبیعی شما آسیب می زند و باعث ریزش مو می شود. این را حتما در نظر داشته باشید که شما می خواهید موهای بلند و سالم داشته باشید، پس هر کاری روی مو انجام می دهید، آن را از بین نبرید.لینک منبع

مطلب چگونه اکستنشن موهای طبیعی تان را هم از بین می برد؟ در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :چگونه اکستنشن موهای طبیعی تان را هم از بین می برد؟
http://mofidestan.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%da%a9%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%b4%d9%86-%d9%85%d9%88%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%b7%d8%a8%d9%8a%d8%b9%d9%8a-%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a7-%d9%87%d9%85-%d8%a7%d8%b2-%d8%a8/

آخرین ویرایش: - -

چگونه تشخیص چهره “فیس آیدی” آیفون X را به طور موقت غیرفعال کنیم؟

نویسنده : نویسنده دوشنبه 6 آذر 1396 06:58 ق.ظ  •   


غیر فعال کردن قابلیت تشخیص چهره در آیفون

قابلیت امنیتی تشخیص چهره یا همون فیس آیدی بسیار امن تر از حسگر اثر انگشت است. با این حال این قابلیت نیز دارای یکسری اشکال و باگ است. به عنوان مثال اگر شما یک دوقلوی همسان باشید، این امکان وجود دارد که برادر یا خواهر دوقلوی شما با استفاده از این باگ بتواند قفل گوشی شما را باز کنید. همچنین اگر فردی قصد داشته باشد قفل گوشی شما را باز کند و شما نیز چهره خود را متمرکر بر روی گوشی کرده باشید، باز شدن گوشی شما با این ترفند امکان پذیر است.

البته اپل برای بالا بردن امنیت تشخیص چهره، آن را محدود به چند بار تلاش مجدد کرده و اگر احراز هویت فرد مورد نظر چند بار شکست بخورد این ویژگی را غیر فعال و از شما درخواست رمز عبور می کند. با این وجود اگر در برخی زمان های خاص قصد ندارید که قابلیت تشخیص چهره یا فیس آیدی گوشی آیفون X شما فعال باشد می توانید آن را با این ترفند ساده به صورت موقت غیرفعال کنید.

چگونه قابلیت تشخیص چهره “Face ID” را به صورت موقت غیرفعال کنیم؟

1) دکمه‌ی سمت راست “Side button” و یکی از دکمه های کم و زیاد صدا “volume buttons” را فشار داده و نگه دارید.

2) اکنون بر روی دکمه Cancel که در پایین صفحه نمایش وجود دارد ضربه بزنید.

3) اکنون قابلیت تشخیص چهره “فیس آیدی” به صورت موقت غیرفعال شده و اگر دوباره بخواهید وارد iPhone X خود شوید نیاز است که حتما رمز عبور خود را وارد کنید.

غیر فعال کردن موقتی تشخیص چهره آیفون

پس از اینکه قفل گوشی خود را با استفاده از رمز عبور باز کردید، قابلیت تشخیص چهره فعال شده و در مراجعات بعدی می توانید از آن استفاده کنید.

پرسش شما؟

در صورتی که در رابطه با آموزش بالا و قابلیت تشخیص چهره آیفون پرسش و مشکلی دارید، از بخش نظرات همین مطلب که کمی پایین تر است می توانید آن را با ما در میان بگذارید…

موفق و پیروز باشید.

مطالب مرتبط با موضوع بالالینک منبع

مطلب چگونه تشخیص چهره “فیس آیدی” آیفون X را به طور موقت غیرفعال کنیم؟ در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :چگونه تشخیص چهره “فیس آیدی” آیفون X را به طور موقت غیرفعال کنیم؟
http://mofidestan.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%aa%d8%b4%d8%ae%db%8c%d8%b5-%da%86%d9%87%d8%b1%d9%87-%d9%81%db%8c%d8%b3-%d8%a2%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-x-%d8%b1%d8%a7/

آخرین ویرایش: - -